Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

27 вересня – Всеукраїнський день дошкілля.

Дата: 27.09.2020 13:04
Кількість переглядів: 99

         Передісторія свята розпочалася 5 листопада 2010 року на І Всеукраїнському з’їзді педагогічних працівників дошкільної освіти, під час якого ухвалили резолюцію щодо створення Всеукраїнської Асоціації працівників дошкільної освіти та регіональних Рад керівників дошкільних навчальних закладів, а також щодо щорічного відзначення Дня дошкілля України. У 2011 році започаткували святкування Дня дошкілля. Відтоді це свято відзначається щорічно в останню неділю вересня.

        Дитячий садок – перший освітній заклад, який зустрічає дитину. Цінність дошкільної освіти в тому, що це дуже важливий етап у цілісному розвитку особистості. Саме в цей період закладається фундамент життя людини: розуміння важливості знань, пізнання навколишнього світу, дбайливого ставлення до природи, любові до людей та свого краю. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи її здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. У слові "вихователь" сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, відданість. Вихователі – прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини. Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

       На території нашої Воютицької громади на даний час функціонує два дошкільні заклади: у селі Воютичі та у селі Лютовиська, у яких працюють справжні професіонали своєї справи, які так завзято та натхненно дбають за розвиток наших найменших жителів. З нагоди такого особливого свята, голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко, щиросердечно вітає усіх працівників наших дошкільних закладів із професійним святом. Щира подяка Вам за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм. Від мудрості   керівника    дошкільного  закладу,  педагогічної  майстерності, турботливості,  уваги, розуміння   вихователів та  їх  помічників, а також допомоги  батьків  залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного  вихованця. Ви виховуєте майбутніх патріотів нашої держави, майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

       Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою! Бажаємо вам нескінченного терпіння, адже саме ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Дякуємо Вам за це! Бажаємо, щоб те, що ви віддаєте нашим дітям, поверталося до вас сторицею. Міцного  Вам  здоров’я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань.

Зі святом Вас, дорогі!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора