Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Зробимо Україну чистою разом!

Дата: 22.09.2020 15:16
Кількість переглядів: 122

      19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції взяли участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

       Чому нам варто виходити на прибирання? За даними Світового банку, щодня люди виробляють понад 2 мільярди тонн сміття, а це приблизно по 800 грамів на одного землянина. Переважна більшість відходів розкладається дуже довго. До прикладу, поліетилен спочиває на дні водойм до 200 років, пластик – понад 500 років, а його спалення призводить до викиду важких металів, що руйнують озоновий шар. Ґрунтові води, омиваючи відходи, збирають у собі залізо, ртуть, цинк, свинець, барвники, пестициди, миючі засоби та інші хімікати. А тепер тільки уявіть, якщо цю отруту питимете ви чи ваші рідні. Через сміття гинуть мільярди тварин. Одні застрягають у пластикових кільцях, інші ковтають предмети, треті отримують поранення. Причина може бути різна, але, закінчення часто для всіх однакове – тварини гинуть від перевтоми, спраги чи втрати крові. Цей список можна продовжувати дуже довго, що свідчить про критичність ситуації, адже якщо ми продовжимо так смітити до 2030 року, людству потрібно буде ще додаткові 2 планети, щоб зберегти своє сміття. Настав час активних змін, час показати, що люди можуть ставати колосальною силою для руху до кращого життя.

       Голова Воютицької сільської ради також розуміє, що проблема забруднення навколишнього середовища є однією із найважливіших та найактуальніших. Організувавши працівників сільської ради, працівників освіти, медицини та культури по цілій громаді, наша Воютицька сільська рада долучилася до Всесвітнього дня прибирання.

          Маємо велику надію, що кожен громадянин долучиться до цього процесу— для початку просто прибираючи за собою та сортуючи відходи. Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Завдання кожного із нас – дбати про чистоту нашого краю. Спільними зусиллями зробимо нашу громаду чистою!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора