Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Ремонтуємо дороги – покращуємо рівень життя наших жителів.

Дата: 04.09.2020 16:22
Кількість переглядів: 501

        Сьогодні, на кількох відрізках доріг у селі Надиби Воютицької ОТГ, головою сільської ради Михайлом Яремком, було організовано проведення ремонту. Легко розпочати  справу чи заявити про наміри щось зробити. Важко довести справу до кінця. Для цього потрібні і кошти, і величезні зусилля. І саме такі зусилля місцевої влади  були покладені, щоби розпочати ремонт доріг у селі, щоби село знову ожило, щоби жителі відчули турботу про них.

      Наша місцева влада прекрасно розуміє, що, якщо не відновити дорожнє покриття, то з часом дороги взагалі не стане і тоді вони втратять сполучення! Але ж, багатьом жителям треба щодня добиратися у справах: хто працює, хто навчається, лікується і так далі... Втратити дороги, значить втрачати можливості розвитку! Але тут важливо розуміти наступне: неможливо за рік чи навіть за кілька років відновити те, що не ремонтувалося, не будувалося, не фінансувалося на достатньому рівні десятиліттями.  Та, завдяки наполегливості місцевої влади, на теренах Воютицької громади таки ведеться завзята боротьба із бездоріжжям. Так, ми чудово розуміємо, що ямковий ремонт – це тимчасове рішення. Але таким чином ми повертаємо дорогам проїзний стан, шукаючи можливості для ще більших вкладень у дорожню галузь. Враховуючи поганий стан доріг, ямковий ремонт – це рішення, яке дозволить покращити умови пересування для жителів громади вже сьогодні. Вирішувати проблему із поганими дорогами дуже не просто, але, як бачимо, по частинках, та вона все ж таки вирішується. Так, у селі Надиби за ремонт взялися на самих проблемних ділянках, на тих відрізках доріг, якими щодня жителі пересуваються, аби дістатись до навчання, праці, в магазини чи просто прогулюються із малими дітками.

       Так спрямовуються усі зусилля, щоб дороги нашої громади були відремонтовані, щоб підтримати громаду у її розвитку, щоб покращити життя селян на територіях, які входять до нашої ОТГ. Це потрібно, адже ми - господарі нашої громади, нашої землі, наших доріг!

А ось так виконувався ямковий ремонт дороги у напрямку, який сполучає село Надиби із селом Сусідовичі.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора