Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Встановлено ще одну сучасну зупинку.

Дата: 28.08.2020 16:46
Кількість переглядів: 1679

         У вівторок, 25 серпня, в селі Сусідовичі Старосамбірського району з ініціативи голови Воютицької сільської ради Михайла Яремка, було проведено приємну та таку корисну для жителів громади роботу по встановленні зупинки громадського транспорту. Воютицька сільська рада завжди радо підтримує та організовує заходи з покращення благоустрою населених пунктів нашої громади. Місцева влада постійно намагається якомога тісніше співпрацювати з місцевим населенням, адже усі ми живемо у громаді. Приємно, що тепер люди вже мають змогу користуватись зупинкою, перечекати негоду і дочекатися прибуття громадського транспорту.  Це було досить важливим питанням для мешканців села Сусідовичі, яке тепер завдяки плідній праці голови сільської ради спільно із місцевими депутатами та допомогою небайдужих громадян, що взяли активну участь у встановленні комфортної зупинки, є вирішеним. Така громадська робота згуртовує людей, адже вони бачать, що разом працюють над однією справою і задля процвітання свого краю.

       Спершу облаштували територію під площадку: залили підготовчу стяжку і виклали бруківку. А вже тоді на місці, де зазвичай люди очікували рейсовий автобус, «виросла» сучасна споруда. Така «обновка» дуже тішить місцевих жителів, адже на території села Сусідовичі, де сходяться дві основні дороги, що сполучають із сусідніми селами, автозупинки взагалі ніколи не було. Тепер тут можна нормально почекати громадський транспорт чи сховатися від негоди. Ця зупинка не просто гарна і добротна, а й має важливе естетичне значення, бо ж знаходиться при самому в’їзді у село.

         З впевненістю можна сказати, що голова сільської ради робить все задля турботи про жителів Воютицької громади і розвитку нашої громади.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора