Такий вигляд має новесеньке асфальтове покриття у селі Надиби Старосамбірського району.

Дата: 25.08.2020 17:29

Свіжоукладений асфальт по вулиці Нова у селі Надиби радує око пішоходів та водіїв транспортних засобів, їм відтепер не доведеться грузнути у болоті та калюжах, якими зазвичай вкривалася після дощів ця дорога. Так, ця вулиця не є центральною, але вона є густозаселеною, тут побудовано багато новобудов, в яких проживають молоді сім’ї із дітьми, яким має бути приємно та зручно користуватися новим якісним асфальтом біля своїх домівок. Вони тепер знають і відчувають, що місцева влада турбується також і про них та про їх зручний доїзд до домівок.

Дуже приємно спостерігати за тим, як села нашої громади завдяки вмілому та розумному керівництву голови Воютицької сільської ради Михайла Яремка дедалі більше стають перспективнішими та привабливішими.