Ще один відрізок дороги у селі Надиби Старосамбірського району відремонтований.

Дата: 14.08.2020 12:31

Завжди актуальним та проблемним питанням залишається стан доріг. Прикро визнавати, що дороги перебувають у незадовільному стані. Втім, провини теперішньої місцевої влади у цьому немає. Адже багато років поспіль достатній обсяг робіт не проводився, але останнім часом вдалося нарешті зрушити з місця процес відновлення доріг. Це важкий, дороговартісний та повільний процес, ускладнений зношеністю доріг, постійним руйнуванням дорожнього покриття транспортом.  Потрібно було з чогось починати. І саме голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко завзято взявся за подолання величезної проблеми – бездоріжжя. І результат цієї праці є, адже було проведено ямкові ремонти на кількох відрізках сіл Воютицької ОТГ, також було влаштовано нове асфальтобетонне покриття  по вулиці Новій у селі Надиби нашої громади. Та на цьому роботи по ремонті доріг не зупиняються, вчора, ще один відрізок дороги по вулиці Центральна у селі Надиби, було доведено до ладу, полатано ями, які багато років ставали на перешкоді нормальному руху транспорту та пересуванню пішоходів.

«Нормальні дороги, освітлення та благоустрій громади - це саме ті питання, які турбують людей найбільше, і саме за ними люди оцінюють ефективність роботи влади, - переконаний голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко, - уже багато чого ми змогли зробити та задумів є ще багато і ми, спільно із підтримкою жителів громади, впевненими кроками намагаємося втілити їх в життя, щоденно над цим працюючи».

Відколи наша громада об'єдналася, у селах пройшов ряд змін, змін на краще. Постійно щось та й робиться! Нарешті відчувається реальна турбота про  людей. Так, завдяки мудрому, завзятому та працьовитому господарю нашої громади та з Божою поміччю, наша громада процвітатиме та показувати щоразу кращі плоди праці місцевої влади.