Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Влаштування дороги у селі Надиби Воютицької громади.

Дата: 10.07.2020 22:07
Кількість переглядів: 1115

       Дороги, їх стан, є мабуть однією із найобговореніших тем на рівні держави, регіону, органу місцевого самоврядування, засобах масової інформації, в побуті. І це зрозуміло, адже дороги - це не тільки зручність, комфортність але й безпека для тих, кого ми називаємо учасниками  дорожнього руху.

       Незадоволення станом доріг - повсюдне. До відома, трішки статистики: в Україні 170 тисяч кілометрів доріг усіх рівнів, 95% із них потребують ремонту, 40% повного відновлення. Це дуже непроста ситуація — на повний ремонт всіх доріг не вистачить кількох державних бюджетів. Але усі проблеми завжди потрібно старатися вирішувати, потрібно старатися зробити все можливе й неможливе для їх подолання. Саме так і чинить голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко, який активно узявся вирішувати найважливішу проблему громади – боротьбу із бездоріжжям... І це не перший крок до її подалання. Так, нещодавно було проведено ямковий ремонт у селі Лютовиська Воютицької громади. Проїзд дороги тут став набагато комфортнішим і це одразу відчули водії, яким уже не потрібно маневрувати поміж утвореними вибоїнами.

           А от, сьогодні, розпочато роботи по влаштуванні дороги у селі Надиби Старосамбірського району по вулиці Новій. Хорошої дороги тут не було ніколи, адже тут була польова дорога, де з часом масив було забудовано новими будівлями. Але ж мешканцям цього відрізку села потрібно якось проїжджати до домівок і аби це можливо було безперешкодно їм зробити, просуваючись не по болоті та по ямах, місцева влада виділила кошти на створення твердого та рівного покриття для цієї вулицю. Сьогодні там на славу пропрацював грейдер, було завезено щебінь та залучено іншу техніку для облаштування дороги. Для жителів цієї вулиці значно покращилися умови пересування.

       «Впевненими кроками ми робимо все можливе, аби покращувати стан та якість доріг у Воютицькій громаді. Створення нормальних умов проживання людей у населених пунктах громади – головний обов’язок сільської ради та місцевої влади,- розповідає Михайло Яремко, - сподіваємось, що започаткована нами робота щодо оновлення дорожньої інфраструктури буде продовжена і в майбутньому ми зможемо задовольнити, звичайно не всі зразу,  більшість побажань мешканців громади, адже ми постійно і завзято над цим працюємо».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора