Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Доступна медицина – допомога поруч!

Дата: 12.06.2020 16:54
Кількість переглядів: 461

       Сьогодні,12 червня 2020 року, до АЗПСМ с.Сусідовичі був направлений новий повнопривідний та комфортний у користуванні автомобіль для сімейного лікаря марки «Renault Duster». Почесну місію вручення виконали голова Воютицької сільської ради Яремко М.М спільно із головним лікарем Стецев’ят І.Д. Як ведеться, спершу відбулося освячення медичного транспортного засобу, яке здійснили місцеві священники. На урочистий захід прийшли сільські жителі, представники влади та, звичайно, працівники амбулаторії.

        «Машина сучасна, потужна, зручна, лікар за будь-якої погоди зможе дістатися до пацієнтів. Цей автомобіль стане порятунком для сільських жителів, адже медична допомога буде надаватися ще швидше  і якісніше, -зазначив голова Воютицької ОТГ Михайло Яремко, - переконаний, що новий автомобіль допоможе медикам бути ще більш мобільними».

       Висловляєм щиру подяку за такий подарунок всім, хто долучився до такої благородної місії. Особливо щирі  слова подяки нашому сільському голові, який розуміє потреби жителів громади, завжди допомагає та підтримує.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора