Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Оновлення фасаду дошкільного закладу «Попелюшка» у с.Лютовиська .

Дата: 29.05.2020 15:52
Кількість переглядів: 334

     Усі ми пам’ятаємо, як торік стареньке приміщення школи у с.Лютовиська, задля комфортного дитинства найменших жителів громади, було переобладнано під дитячий дошкільний заклад «Попелюшка», що за короткий термін існування уже  дав вагомі результати. Тут було проведено  великий об’єм робіт як задля відкриття садочка,так і для його функціонування в подальшому. Загалом будівельні роботи розпочалися ще торік. За цей час вдалося реконструювати приміщення старої школи до непізнаваності. Новенька покрівля, енергозберігаючі вікна та двері, внутрішній ремонт, закупівля меблів та інвентарю перетворили будівлю на сучасну. У ній зараз функціонують дві групи, у яких налічуються 31 дітей.

       Воютицький сільський голова Яремко Михайло і надалі продовжив послідовний і цілеспрямований процес щодо покращення умов закладу та його розбудови, адже в подальшому планується відкриття ще однієї групи. Нещодавно було проведено ремонт фасаду, за рахунок якого садочок став ще привабливішим, кращим та теплішим і готовим прийняти нових маленьких вихованців, які з радістю ітимуть у оновлений заклад. Уся праця по виконаних  роботах відбулася завдяки спільним, злагодженим та клопітким старанням місцевої влади та керівництва закладу.

       Голова сільської ради старається створити усе для того, щоб діти мали змогу зростати та виховуватися у найкращих умовах. Старання пройшли не марно, адже зараз на території Воютицької громади функціонують і стрімкими темпами оновлюються два комфортні та сучасні дитсадки. Нині реконструкції та ремонти проходять одразу у двох садочках: у с.Воютичі та у с.Лютовиська. Як бачимо, усе змінюється, усе навколо гарнішає. А ще потрібно наголосити, що  у складі нашої громади декілька сіл, а покращення тут намагаються робити по всій території одночасно і паралельно, а не лише у центрі ОТГ, голова не забуває і про розвиток менших сіл, в яких також ремонтуються школи, дитячі садки, будинки культури, освітлюються вулиці. Михайло Михайлович робить все можливе і неможливе, щоб наша мала Батьківщина процвітала, а її мешканці отримували послуги не гірші, ніж в місті. Він власним прикладом показує любов до рідної землі, показує приклад хорошого та умілого керівника.

      Командна робота Воютицької громади під керівництвом небайдужого сільського війта, за підтримки держави та інших небайдужих, дай Боже, зародить новими плодами заради добробуту, здоров’я, якісного навчання дітей та покращення життя мешканців громади загалом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора