Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Воютицька ОТГ активно долучилася до боротьби із протидією коронавірусу.

Дата: 31.03.2020 16:22
Кількість переглядів: 2154

    На сьогоднішній день в умовах карантину, боротьба з коронавірусом – першочергове завдання усіх гілок влади. Так, сесією Воютицької сільської ради з місцевого бюджету виділили кошти у сумі 200000 гривень на потреби по боротьбі із цим підступним вірусом. Ці кошти будуть передані  для потреб  КНП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради. Цей медичний заклад Міністерство охорони здоров’я включило до переліку закладів для госпіталізації пацієнтів із коронавірусом. Дане КНП визначене госпітальною базою для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19.

     Рудківська лікарня прийматиме хворих на коронавірус з нашої території, адже саме цей заклад має необхідне обладнання, в тому числі апарати штучної вентиляції легенів для пацієнтів із серйозними випадками. Тому місцева влада Воютицької сільської ради вирішила перерахувати  кошти із бюджету сільської ради саме на цей заклад, де ці кошти будуть спрямовані на закупівлю медикаментів та медичного обладнання для лікування  пацієнтів із виявленим коронавірусом.

    Загроза швидкого та легкого поширення інфекції вимагає від усіх гілок влади здійснювати карантинні та інші обмежувальні заходи, а від громадян – проявляти свою громадську свідомість і не допустити поширення вірусу. Тільки разом, спільними зусиллями влади та громадськості можна подолати небезпечні виклики вірусу для наших жителів. Саме тому сільською радою акумульовані кошти на спільну боротьбу із цією вірусною хворобою.

Бережімо себе та міцного нам усім здоров’я!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора