Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

В ЗДО ім.І.Попіля с.Воютичі проходять роботи по заміні старого перекриття.

Дата: 12.03.2020 12:45
Кількість переглядів: 276

   На сьогодні в Воютицькій громаді Самбірського району відбувається чимало позитивних змін. Завдяки ефективній роботі місцевої влади цього року на території нашої громади відбулося чимало змін, було проведено ряд робіт по реконструкції та ремонту будівель соціальної сфери по усіх селах громади, роботи по реконструкції вуличного освітлення, відбулося облаштування дитячих майданчиків, відкриття садочку, будівництво нового об’єкту – амбулаторії, а ще було вирішено й ряд інших найгостріших проблем громади. Однією із таких була проблема старого прогнившого даху ЗДО ім.І.Попіля у селі Воютичі. Стара шиферна покрівля закладу дошкільної освіти вже давно прогнила і протікала. Проблема існувала давно, протягом багатьох років існування покрівля зазнала пошкоджень внаслідок впливу дощу, снігу та вітру. Особливо відчутно було це в осінньо-зимову пору року, на стінах утворювалися водяні потьоки, стеля та стіни були вкриті вологістю. Усі ці фактори становили серйозну загрозу для здоров’я вихованців та працівників закладу. Тож була невідкладна потреба перекрити садок, адже турбота про наших найменших жителів є однією з найпріорітетніших напрямків роботи Воютицької сільської ради.

      Голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко зорганізував цю необхідну та вкрай важливу роботу. В найкоротші терміни покрівлю садочка буде замінено на нову і сучасну. Роботи уже розпочато та підходять до завершення. Для цього закупили дошки, замінили старі крокви, ізолювали дах водонепроникною плівкою, встановлять ринви та снігостримувачі. Тепер дах буде вкрито металопрофілем, що допоможе зберегти будівлю від протікань, руйнування, додасть будівлі приємного естетичного вигляду та забезпечить комфортні умови перебування дошкільнят у закладі та працівників.

      «Дуже приємно спостерігати, що наші села розвиваються. З’являється все більше молодих сімей з дітьми, які потребують розвиненої інфраструктури. Ми зацікавлені у тому, щоб ремонтувати, будувати та модернізувати дошкільні та навчальні заклади. Адже, коли нинішнє покоління малечі буде рости у комфортній атмосфері, то й ставши дорослими, вони будуть створювати належні умови для своїх дітей. Таким чином село продовжуватиме жити», – повідомив голова сільської ради.

      Батьки та діточки щиро вдячні голові Воютицької сільської ради Михайлу Яремку та директору ЗДО Жанні Яремко за проведені роботи як ззовні, так і в середині приміщення, завдяки яким садочок оновився, став ще комфортнішим та світлішим, тут створили усі умови для повноцінного розвитку наших малят і їхньої підготовки для дорослого життя, адже завдяки закладеним навикам та знанням у дошкільному закладі, діти впевненіше зможуть крокувати в шкільне, а згодом і в доросле життя.

Наші діти заслуговують на добро, любов і тепло!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора