Підписано Меморандум про співробітництво.

Дата: 20.02.2020 14:57

18 лютого 2020 року у Києві  згідно запрошення Програми «U-LEAD з Європою», ми взяли  участь у конференції «Наближаючи послуги»

Під час заходу відбулася офіційна церемонія вручення Меморандумів про співробітництво зі 129 громадами-партнерами Програми, які стали учасниками Раунду 3, у тому числі – Воютицька ОТГ

У конференції  прийняли участь біля 350 учасників, у тому числі понад 300 громад-партнерів U-LEAD, представники Уряду України та міжнародні партнери з Швеції, Німеччини, Данії, Польщі, Естонії.

Згідно підписаного меморандуму Воютицька  громада отримає підтримку від Програми «U-LEAD з Європою»  у створенні та модернізації центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Дякуємо керівництву Програми «U-LEAD з Європою» за довіру та сподіваємося на плідну співпрацю!