Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Ліквідація наслідків сильного вітру

Дата: 11.02.2020 12:44
Кількість переглядів: 244

   

   Учора, 10 лютого, нашим краєм пройшла негода, а саме пориви сильного вітру, який наробив лиха у селах нашого району. Стихія завдала збитків і на території нашої Воютицької сільської ради.

     Голова Воютицької сільської ради, Михайло Яремко, здійснив виїзд в с.Надиби, де організував проведення робіт з ліквідації наслідків буревію, внаслідок якого було повалено дерева та пошкоджено дахи приватних будівель. Наслідки сильного вітру одразу та оперативно  ліквідували силами нашої місцевої пожежної команди, які оперативно відреагували на виклик та виїхали на місце падіння дерев. Як бачимо, подарований нещодавно пожежний автомобіль стає дуже потрібним та завжди виручить у нещасних випадках та при надзвичайних ситуаціях. Також до ліквідації наслідків були залучені техпрацівники школи. Усі разом, спільними силами швидко розчистили дорогу від повалених дерев.

       Михайло Яремко, голова Воютицької сільської ради, розповідає про наслідки негоди у громаді: «Вітер наробив лиха: повалив та поламав багато дерев, обірвав лінії електропередач та позривав дахи приватних будинків. Проїжджу частину від гілля з допомогою місцевої пожежної команди ми оперативно розчистили, далі РЕМ відновлює лінії електропередач. Постраждало від негоди і місцеве приміщення пошти у с.Воютичі, там вибило вікна, які пожежники вправно замінили».

       Необхідно було якомога швидше прибрати з проїжджої частини повалені дерева і гілки для безаварійного руху транспорту, чому щиро завдячуємо голові Воютицької сільської ради за миттєве реагування та організацію робіт по ліквідації наслідків сильного вітру.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора