Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Вручення ключів від пожежного автомобіля.

Дата: 23.12.2019 16:26
Кількість переглядів: 910

     У п’ятницю, 20 грудня, на черговій сесії Воютицької сільської ради відбулася дуже важлива для нашої громади подія. Начальник Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Хім’як вручив голові Воютицької сільської ради Михайлу Яремку ключі від пожежного автомобіля марки  FS – LUBLIN ZUK. Цей автомобіль привезений із Гміни Ясло республіка Польща. Головний рятувальник Самбірщини побажав нашим працівникам місцевої пожежної команди гідно виконувати свої професійні обов’язки тепер ще більш ефективніше, маючи у своєму розпорядженні уже два пожежні автомобілі. Даний автомобіль дасть змогу місцевій пожежній команді ще більш ефективно спрацьовувати при потребі та забезпечити більш високу безпеку жителів нашої Воютицької громади. Усім відомо, що вогнеборці нашої місцевої пожежної команди неодноразово оперативно виїжджали на виклики та першими прибували на місце пожару, де професійно надавали людям допомогу по ліквідації пожежі. Саме на місцеву команду покладено обов’язок для швидкого реагування на пожари та інші можливі надзвичайні ситуації на території громади.

         Голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко зазначив, що пожежний автомобіль буде допомагати при потребі усім жителям громади. Керівник об’єднаної громади наголосив, що ми не пошкодували про рішення створити місцеву команду. Зусилля, витрачені на створення цієї команди не минули марно — в селах нашої сільської ради з’явилася сила, яка здатна оперативно протистояти нищівній силі вогню. У цій пожежній команді у нас зараз працює 4 осіб. Наші жителі зрозуміли, що своя місцева пожежна команда це не лише потреба сьогодення, а й можливість в разі пожежі врятувати роками нажите майно, домівки, а інколи і людські життя. Тому що ніхто не знає, коли та де виникне пожежа, вогонь від якої почне знищувати все на своєму шляху. Місцеві пожежні команди вкрай необхідні, адже інколи відлік часу йде на секунди і для порятунку людських життів і майна важлива кожна мить.

     Тому, враховуючи це, роботу місцевої пожежної команди потрібно продовжувати та підтримувати, адже це забезпечує оперативне і швидке реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території того чи іншого сільського населеного пункту. А це, без перебільшення, десятки, а то й сотні тисяч гривень врятованого, роками нажитого майна громадян, їх господарств, домівок, та навіть врятовані людські життя.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора