Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Влаштована ще одна комфортна та сучасна зупинка у селі Надиби.

Дата: 20.12.2019 16:36
Кількість переглядів: 682

    Віднині мешканці села Надиби мають змогу комфортного та безпечного очікування громадського транспорту, при негоді вкритись від снігу, вітру та інших погодних негараздів. Зупинка – це місце, де автобус має зупинитися, щоб висадити одних пасажирів та прийняти інших. Часто у зупинки немає атрибутів, навіть дорожнього знаку поруч. Просто всі знають, що автобуси зупиняються коло церкви, сільради, магазину, хреста, на повороті. З цієї точки зору будівництво комфортабельних зупинок – марне витрачання грошей. Але з іншого боку, набагато приємніше чекати на автобус, сидячи на гарненькій лавочці під дахом, куди не потрапляє дощ та гаряче сонячне проміння. Крім цього, цивілізована зупинка суттєво посилює безпеку пасажирів. А ще, саме із зупинки починається село  і одразу при в’їзді в село видно, що влада дбає про село та про комфортне життя його мешканців.

       Так от, 30 листопада при в’їзді в наше село Надиби встановлено другу нову та сучасну зупинку. Територію довкола неї розчистили, прибрали та засипали щебенем. За проведення такої надзвичайно потрібної та хорошої справи жителі села Надиби завдячують в першу чергу голові Воютицької сільської ради Михайлу Яремку та усім, хто долучився до проведення робіт по встановленні зупинки як матеріально, так і фізично, адже прийшло багато небайдужих аби допомогти чим швидше та надійніше влаштувати зупинку.

   У нас створена ГРОМАДА, в цьому слові криється глибокий зміст реформи децентралізації. Це зміна психології  людей, це формування нової моделі поведінки – не очікувати, що прийде хтось і одразу потечуть молочні ріки, що хтось за вас прибере сміття на околиці села, або ось так – влаштує і осучаснить зупинку, що хтось інший, а не ви, перейматиметься виглядом села та станом його розвитку. Звісно, для цього необхідні  умови. Насамперед, потрібен справжній лідер у громаді. Це та людина, яка налаштовуватиме громаду на якісні зміни. Людина  активна, завзята, наполеглива, такою саме як є наш дбайливий керівник громади – Яремко Михайло Михайлович. Утворення громади принесло головне відчуття про те, що люди стають справжніми господарями на своїй малій батьківщині. Надіємось, що завдяки праці нас з вами буде зроблено ще багато корисного та потрібного громаді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора