Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

І знову дуже приємна новина в нашій громаді…

Дата: 12.12.2019 11:59
Кількість переглядів: 2861

     Наша Воютицька громада уже стала прикладом того, що не потрібно боятися змін, а ставати на шлях розвитку, сподіваючись на власні сили. Яскравим прикладом цього є діяльність Воютицького сільського голови Михайла Яремка спільно з депутатами, меценатами, працівниками сільської ради, закладів соціальної сфери та мешканців громади. Відразу помітно, що живуть у громаді люди, які дбають про благоустрій населених пунктів. Заїхавши в кожне із сіл, підпорядкованих Воютицькій сільській раді, відразу кинуться в око зміни у населених пунктах громади. 

    Тепер ці зміни можна відчути та побачити, заїхавши в темну пору доби на Центральну вулицю села Надиби, де  відразу кинеться в око яскраво освітлена вулиця села. З величезним задоволенням можна прогулятися  вулицею вечірнього села та без перешкод добратися із роботи, навчання, гуртків та просто сходити в магазин чи один до одного в гості, не боячись темряви і уже без фонарика в руках. Лише ті , хто живе в селі , можуть зрозуміти , наскільки негативно впливає на людей осінньо – зимова темрява. Життя на темній вулиці може створювати у людей комплекс, при якому вони відчувають себе другорядними особистостями, в яких немає  перспектив в селі і внаслідок цього села спустошуються, молодь покидає свій край задля пошуку комфортніших умов проживання. Проведення вуличного освітлення – це прекрасний крок до покращення цих умов, це зробить село привабливішим для проживання, а отже більше людей прагнутимуть в ньому оселитись, займатись підприємництвом, працювати, відпочиватимуть, що  служитиме основою для розвитку громади і  наповнення місцевого бюджету.

       Воютицька ОТГ не збирається зупинятися на досягнутому, буде робити все для того, щоб мешканці відчували поліпшення якості життя, адже життя не стоїть на місці і вимагає від нас, особливо влади, йти в ногу з ним, роз'яснювати людям питання, які їх хвилюють та допомагати у вирішенні виникаючих проблем. Проблемні питання, які сприяють поліпшенню якості життя жителів нашої громади постійно на контролі голови та працівників сільської ради, її виконавчого комітету, зацікавлених установ і організацій села, активістів та ентузіастів, людей, які вболівають за долю громади. Приймаючи щорічні програми розвитку громади, ми стараємось ставити перед собою питання і шукати шляхи їх вирішення, які будуть слугувати людям, які потрібні будуть громаді на майбутні роки. Що вдалося зробити уже бачимо у кожному із наших сіл. Тому бажаєм усім якомога менше протиріч і примноження добра і взаєморозуміння заради  розвитку нашої Воютицької громади.

  Мешканці села Надиби висловлюють величезну подяку голові Воютицької сільської ради Михайлу Яремку за розуміння проблеми неосвітлених вулиць села та застосування великих старань та праці для її вирішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора