Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Приємні зміни у ЗДО імені Івана Попіля Воютицької сільської ради Самбірського району Львівської області.

Дата: 28.11.2019 15:55
Кількість переглядів: 1651

    Дуже раді, що за два роки існування нашої громади села, які відносяться до Воютицької сільської ради суттєво оновилися та сільські жителі відчули піклування місцевої влади про них. Уже вдалося багато зробити для людей у Воютицькій громаді. І все це стало можливим завдяки тому, що влада не сиділа склавши руки, а ставила реальні цілі і їх досягала, спільно, кожен на своєму місці, в громаді, в районі, у Верховній Раді. А це значить, що ми можемо зробити для людей ще багато корисного. Усі ми хочемо, щоб наші діти могли розвиватися і гратися у сучасних безпечних умовах, навчатися  за допомогою сучасного обладнання у теплих облаштованих закладах, щоб на вулицях наших сіл світили сучасні енергозберігаючі світильники, і щоб люди після трудового дня могли відпочити у комфортних умовах. «Все це зробити реально і разом ми це обов’язково зробимо», — наголосив голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко.

      Ми говоримо багато про необхідність рухатися в Європу, про реформи. Та переконані, що першою має бути освітянська реформа, а наші діти повинні рости в гарних умовах, молоде покоління має розвиватися відповідно до сучасних технологій. Так, надзвичайно приємно бачити як змінюється вигляд дошкільного закладу у селі Воютичі та території навколо нього. Заклад має яскравий вигляд, стало набагато світліше, стіни та плитка на підлозі всередині приміщення - кольорові,  доріжки до закладу викладені кольоровою бруківкою. А ще розпочалися роботи по облаштуванні огорожі перед садочком, яка під впливом часу уже не мала ніякого вигляду, була ржавою. Тепер огорожа буде із металевих штахет, які будуть вигравати різноманітними кольорами. Це додасть суттєвої привабливості дошкільному закладу, забезпечить ще більшу безпеку діточок під час прогулянки на свіжому повітрі та буде милувати око усіх.

     Висловлюємо щиру підтримку усім, хто долучився до такої прекрасної справи, як турбота за наших найменших мешканців громади, а особливо директору садочку, яка дуже турбується про заклад та старається  зробити ще кращі умови для вихованців, а також голові сільської ради, який прагне підтримати усі ініціативи для розвитку нашої місцевості.

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора