Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Найщиріші привітання із Днем вчителя.

Дата: 04.10.2019 10:04
Кількість переглядів: 394

     Перший дзвінок, перша шкільна любов, перша двійка і ретельно захований від мами щоденник з гнівним червоним записом… Шкільні спогади, такі теплі, такі захоплені, що викликають стільки ностальгії. Ділячись розповіддю про чудові шкільні роки, неможливо не згадувати і педагогів, саму першу вчительку, яка познайомила першокласників зі шкільними правилами, сувору математичку, яка поставила першу трійку, молодого викладача історії, в якого була закохана половина дівчат в дев’ятому класі.

     Раз у рік в особливий день є законний привід не просто віддатися спогадам, але і розділити їх з тими, хто дав нам найголовніше – знання, з нашими вчителями. Цей важливий день – свято День учителя. Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994 року це особливе професійне свято - День вчителя, було визнано і встановлено на міжнародному рівні. День вчителя в Україні не має фіксованої дати й щороку святкується в першу неділю жовтня. У 2019 році це свято припадає на 6 жовтня. Оскільки це вихідний день, всі святкові та вітальні заходи в школах будуть проводитися напередодні в п'ятницю – 4 жовтня. У цей день у школах діти дарують вчителям квіти, влаштовують сценки або малюють стінгазети. Традиційно в цей день у багатьох шкільних закладах проводять день самоврядування - старшокласники самі проводять уроки в молодших класах. І навіть обирають директора серед школярів. Також є традиція скорочувати навчальний день і після уроків запрошувати педагогів на святковий концерт, підготовлений учнями.

      Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу труднощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись часто на ряд найскладніших проблем, справлятися з цим  величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте свою цінну увагу у близьких.

       Підтримуючи цю добру традицію, в професійне свято працівників школи та всієї освітньої системи - День вчителя, сільський голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко разом із колективом  приєднуються до всіх привітань на адресу вчителів нашої громади. Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання й уміння міркувати, але й віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії й силу прагнення до них. Залишайтеся мудрими і добрими, тямущими і знаючими, цікавими і чудовими вчителями, на життєвій дорозі якого горять вогні удачі, щастя і любові. Хочемо побажати впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваша душа з кожною миттю пізнає смак щастя. Бажаємо Вам міцного і непохитного здоров’я, трепетного ставлення Ваших учнів і найкращих успіхів у будь-якому освітньому процесі, до якого нас приводить наше багатогранне життя!

Велика Вам подяка за вашу працю!
 Любові вам, терпіння, щастя і благополуччя
. Зі святом Вас вчителі!

 

 

Ми хочем щиро привітати
Наших прекрасних вчителів,
Здоров’я вам міцного побажати,
Щоб горя ви не знали взагалі,

Ми дякуємо вам за добре серце,
За те, що виростили стільки поколінь,
Ми знаємо, робота буває з перцем,
Тому ви так достойні поклонінь!

Вам сил, терпіння і наснаги,
Щоб діти поважали і любили,
Ви справжні педагоги, ви трудяги,
Щоб у житті частіше ви раділи
!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора