Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Урочистості й святковий концерт до Дня Незалежності України.

Дата: 27.08.2019 10:39
Кількість переглядів: 315

     Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі покращити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Ми впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї громади та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Але віримо – ми її досягнемо! 

      З нагоди 28-ї річниці незалежності нашої країни, 25.08.2019 року в селі Воютичі, на території Народного дому, відбувся урочистий концерт. У програмі концерту були виступи колективів села, школярів ОЗЗСО І-ІІІ ст. імені Ігоря Добровольського, етно-гурту «Гуляй DANA”, гурту «Кредо», гурту «VAN BOB”. Концертну програму підготували працівники місцевого Народного дому. Не забули і про найменших, адже для них на території школи облаштували зону з атракціонами для розваг із надувною гіркою. Настрій у всіх був святковий та піднесений. Усі учасники готувалися для того, щоб співати, нести людям радість, нести людям щастя. І це організаторам цього заходу вдалося, усі були надзвичайно задоволені. Впродовж дня організували частування кулішем, який кожен міг покуштувати.

      Під час свята не забули й про тих, хто поклав голову, виборюючи незалежність України. І про тих, хто зараз захищає країну від агресора. Їхню пам’ять вшанували хвилиною мовчання з покладанням квітів.

     Словами привітання із Днем Незалежності України виступив сільський голова Яремко М.М., який побажав всім гостям свята здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач і творчих успіхів в ім’я слави України та її працьовитого народу.

    Тож, дорогі друзі! Від імені сільського голови та всього колективу Воютицької сільської ради бажаєм Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Щиро вдячні всім, хто долучився до організації свята, а особливо вдячні голові сільської ради Михайлу Яремку за велику підтримку, працівникам Воютицького Народного дому та усім учасникам концерту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора