Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Проходять роботи по облаштуванні вуличного освітлення в селі Букова Старосамбірського району Львівської області.

Дата: 16.08.2019 12:21
Кількість переглядів: 985

      Освітлення  вулиць була багаторічною мрією жителів нашої громади. Тому що нічні ліхтарі - не просто окраса вечірнього краєвиду населених пунктів, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрут у вечірній та нічний час. Відсутність освітлення також завдає матеріальних та моральних збитків. Велика кількість вулиць населених пунктів знаходяться в стані повної відсутності освітлення.  Дана проблема дуже відчувається з настанням холодів, коли день стає коротким, і повертатися додому дорослим з роботи, а дітям зі школи чи садків доводиться вже у повній темряві. При не досить якісних сільських дорогах відсутність освітлення вулиць – це незручно і не комфортно для сільських жителів. Тому в селі давно уже назріла необхідність влаштування  освітлення вулиці у нічний час.

      Повертаючись у вечірній час, йдучи по поганій дорозі, люди часто травмувались, псували взуття, автомобілі, інші засоби пересування, почували себе некомфортно та небезпечно, дедалі більше нарікали як на місцеву владу так і на державу в цілому. Вважали їх неспроможними вирішити елементарні питання для покращення умов проживання в селі. Але тепер місцеві жителі відчули, що вони не забуті владою, що сільська влада дбає про отримання кращих, комфортніших умов проживання та пересування селом, щоб молодь не залишала село та не виїжджала до міста.

      Впродовж тривалого часу питання освітлення села Букова, як і для багатьох інших, залишалося одним з найактуальніших. Проте керівництво місцевого самоврядування його ігнорували. Втім, нещодавно ситуація змінилася. Відтепер, завдяки ініціативі голови Воютицької об’єднаної громади Яремка Михайла, ліхтарі будуть горіти і на вулицях цього села.

      «Та це лише початок. Незабаром плануємо встановити освітлення і в селі Ракова Старосамбірського району», — розповідає голова. Як бачимо, що села в нашій Воютицькій громаді завдяки вмілому керівництву голови сільської ради все більше і більше відроджуються та розвиваються.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора