Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Робота по заміні покрівлі даху будівлі ЗСШ І-ІІ ступенів села Биличі Старосамбірського району іде повним ходом.

Дата: 13.08.2019 15:03
Кількість переглядів: 240

      Школярі та педагоги школи у селі Биличі Воютицької сільської ради Самбірського району Львівської області, чекали на заміну даху свого навчального закладу дуже довго. Врешті навчальний заклад таки отримає новий дах.

      Поганий дах був великою проблемою. Коли йшли дощі, вода затікала, псувалась деревина, у класах було дуже вогко. А стеля в будь-який момент могла рухнути дітям на голови. Та незабаром, уже на початку нового навчального року учні підуть здобувати знання у перекриту школу. Нова покрівля збереже школу у селі Биличі від руйнування, а діти та вчителі відтепер будуть у безпеці.

     Голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко зазначив, що наші діти заслуговують на найкращі умови для навчання. Вони мають думати про те, аби добре вчитись, рости патріотами своєї країни. А не про те, як відсидіти урок, коли в класі холодно, а на голову капає вода зі стелі. До того ж через аварійну покрівлю руйнується і сама будівля школи. Звісно, проблема старого даху потребує негайного вирішення. Зараз, завдяки великим старанням голови сільської ради, проблема сільської школи буде усунута у найкоротший термін.

       Перекриття даху значно покращить існуючий стан будівлі, забезпечить енергозбереження, зупинить руйнування стін, що виникає в наслідок затікання води, збільшить строки експлуатації споруди навчального закладу, зменшить нераціональні витрати теплової енергії, і як наслідок, забезпечить збереження здоров’я учнів та колективу школи.

       Тепла школа – запорука здоров’я – здорова нація!


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора