РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ НОВИЙ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ.

Дата: 16.07.2019 15:41

Від сьогодні,16 липня, запрацювали нові автобусні маршрути із сіл Сусідовичі та Биличі через Воютичі до Львова. За великого сприяння депутата Ярослава Дубневича та голови Воютицької сільської ради Михайла Яремка, мрія мешканців сіл Воютицької ОТГ здійснилася, відтепер мешканці сіл нашої громади зможуть безперешкодно та без лишньої трати часу доїхати у місто Львів. Адже до сьогодні , щоб добратися із сіл Сусідовичі, Надиби, Биличі, Лютовиська, які належать до Воютицької сільської ради, потрібно було спочатку доїхати до міста Самбора, а вже там пересідати на Львівський автобус. Це дуже не зручно та важко, особливо старшому поколінню та студентам, які з важкими сумками були змушені пересідати з маршрутки на маршрутку, щоб доїхати на навчання у місто Львів. А усім відомо, що Львівські маршрутки у навчальний час напхані під зав’язку, нелюдські умови, тиснява, спека, очікування по годині-півтори на зупинках… Студентам доводиться стоячи їхати, пропихаючись у заповнені автобуси. Тепер, завдячуючи нашій дбайливій владі, що старається все зробити для покращення умов проживання жителів сіл, мешканці безперешкодно зможуть спокійно сісти у Львівську маршрутку у своєму селі та без пересадок доїхати в обласний центр.

Дуже вдячні владі, що оправдала наші надії, надіємось, що люди, нарешті, отримають комфортні і якісні послуги із довезення.