Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Увіковічнення пам’яті нашого загиблого земляка Івана Попіля.

Дата: 16.07.2019 12:59
Кількість переглядів: 276

       На двадцять шостій сесії Воютицької сільської ради сьомого скликання від 7 червня 2019 року прийняли рішення про перейменування закладу дошкільної освіти «Пролісок» комбінованого типу с.Воютичі Самбірського району Львівської області на Заклад дошкільної освіти імені Івана Попіля с.Воютичі Самбірського району Львівської області.

      Уродженець села Воютичі Самбірського району Львівської області Іван Попіль закінчив Самбірський технікум, з 2012 року проходив строкову службу у військовій частині 3002, 2013-го залишився служити за контрактом, командир відділення, 2-га окрема Галицька бригада. Брав участь в обороні Дебальцевого. 17 травня 2015-го загинув внаслідок підриву на фугасі автомобіля «УАЗ», що рухався по ґрунтовій дорозі до села Троїцьке Попаснянського району. У автомобілі військовики та волонтери розвозили гуманітарну допомогу на передову лінію. 

       Голова Воютицької сільської ради зазначив, що загиблі воїни віддали життя за нас на полі бою, тож увіковічнити і не забути ім'я полеглого героя – це наш обов’язок. Зараз ми з вами знаходимося в теплих приміщеннях, маємо можливість виховувати дітей, відпочивати… Але за все це ми платимо дуже важку й велику ціну – тисячі кращих синів України віддають своє життя на східних рубежах. Увіковічнити пам’ять наших земляків слід для того, аби молоде покоління знало, кому ми маємо завдячувати за мир і спокій у наших домівках. Ми повинні шанувати Героїв сучасності. Це дає можливість жити і зберігати світлу пам’ять про наших захисників, - зазначив Михайло Яремко. Героїв, звісно, не повернеш, але увіковічнити їхнє ім’я – це справа хороша. Тим більше, сьогодні – коли гинуть молоді хлопці. Нехай буде їм Вічний спокій!

     Найближчим часом, зазначив голова, буде добре, якщо іменем загиблого воїна буде перейменовано школу у селі Сусідовичі, адже й цьому селі є новітній герой Роман Цап, який віддав життя за нашу Батьківщину. Хлопців вже не повернеш, а так – залишиться згадка про їхній героїзм. Це дуже хороша справа. Дуже важливо, щоб героїв пам’ятали.

      Шануймо і пам’ятаймо загиблих воїнів України!

                                              


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора