РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ РОМАНА ЦАПА.

Дата: 04.07.2019 17:43

Сьогодні минає чотири роки із дня трагедії, яка трапилася на Луганщині з нашим земляком Романом Цапом. 4 липня 2015 року під час виконання бойових завдань загинув військовослужбовець 703-го полку Роман Цап. Тоді йшла активна фаза антитерористичної операції, а наші хлопці займалися нарощуванням мінно-вибухових загороджень, щоб не допустити ворога. Під час виконання завдань сталося непоправне – вибух міни забрав життя Романа Цап, який отримав важкі поранення. Роман Цап посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня,

Цап Роман родом із Сусідович, був мобілізований у третій хвилі. Лише кілька місяців залишилось йому прослужити, та, на жаль, фатальний випадок обірвав життя захисника. У Романа залишились двоє неповнолітніх синів-близнюків, а його рідний брат і досі служить у військовій частині А 3817.

Коли над Україною висіла смертельна небезпека, Роман, як вірний син своєї Вітчизни, у жовтні 2015 року поїхав захищати державну цілісність від російського окупанта. Він разом з іншими патріотами прагнув здобути мирні дні для усіх нас, а головне - для своїх немолодих батьків, для синів-близнюків, Івана і Миколи, яких дуже любив і небо готовий був їм прихилити. Роман записався добровольцем у зону АТО. А згодом став контрактником Самбірської військової частини. На першій ротації пробув у вирі війни два місяці. Вдруге прямісінько в епіцентрі військових подій перебував з кінця січня 2015 року і до початку квітня. Коротка відпустка - і знову передова, звідки додому повернувся в домовині...

Похований наш земляк у своєму рідному селі Сусідовичі, на могилу якого сьогодні були покладені квіти та запалена свічка пам’яті. Адже, зі слів Воютицького сільського голови Михайла Яремка, ми повинні не забувати наших новітніх героїв, які ціною власного життя захищали Батьківщину. Сільський голова зазначав, що треба завжди пам’ятати, що ми живемо в неоплатному боргу перед нашими героями і цей борг спонукає нас, щоб ми  зробили все, щоб боротьба виявилася не марною і щоб ніхто і ніщо і ніколи не повернув нас назад, в кайдани Москви. «Герої живі, доки ми пам'ятаємо про них, доки молимось за них. Вони полягли за нас з вами»,- говорить Михайло Яремко.

ПАМ’ЯТАЄМО,СУМУЄМО,ЦІНУЄМО! ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!

ПОКЛАДЕННЯ КВІТІВ ДО МОГИЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ РОМАНА ЦАПА МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ.