У приміщенні Народного дому с.Воютичі відбувся концерт Іллі Найди.

Дата: 01.07.2019 10:59

Народні доми є скарбом нашої  нації, тому що душа українців у їхніх піснях, звичаях і традиціях. У час, коли Україна переживає важкі часи, великими зусиллями нашої влади будинки культури стають щоразу більш придатними для проведення концертів, зборів, дискотек та інших заходів. З ініціативи голови Воютицької сільської ради Михайла Яремка, Народні доми у нашій громаді відремонтовані, перекриті, поміняні вікна та двері. Ще донедавна приміщення Народних домів були в аварійному стані, мешканці не мали змоги проводити різноманітні концерти та зібрання. Але наш голова, насамперед, дбає про покращення рівня життя громади, про відродження культури в селах, знаючи , що  відбудувавши заклади культури, відродиться активне життя на селі. Бо народ, який навіть в умовах війни продовжує будувати, оспівувати непереможну країну в піснях – є непереможений. Ні для кого не секрет, що в галузі культури було чимало складнощів і невирішених проблем. Але всупереч всім негараздам, культура продовжує жити, відроджується і зберігає традиції нашого народу.  Прикладом цього є робота нашого Воютицького Народного дому, де активно надають підтримку творчим людям, піклуються про організацію культурного дозвілля  населення та спільно із місцевою владою організовують концерти. Після проведення цих заходів люди завжди щиро дякують його організаторам за подарований відпочинок .

Так, у неділю, 30 червня, голова сільської ради подбав про організацію концерту в с.Воютичі, запросивши співака Іллю Найду. Таким чином присутні змогли відпочити та активно відсвяткувати День молоді, який святкували у цей день.  Ілля Найда народився 01.08.1990 року у місті Старий Самбір Львівської області. Він є одним із засновників і гітаристом гурту "Зоряна ніч". На концерті прозвучали найкращі його хіти, а саме «Ти одна така», «Просто не забувай», «Ти моє небо», «Вредна», «Золотава осінь» та багато інших чудових пісень. У залі Народного дому зібралося дуже багато глядачів із села Воютичі та навколишніх сіл, які тепло зустріли артиста, бурхливо аплодуючи та підспівуючи знайомі слова пісень. У серцях глядачів залишились тепло і настрій, а також маса позитивних емоцій і приємних вражень. Концерт пройшов в теплій та приємній атмосфері. Глядачі бурхливими оплесками дякували за подарований гарний святковий настрій. Бажаючі зробили на згадку фото із співаком на пам’ять. Після концерту було організовано дискотеку.

Усі щиро вдячні голові сільської ради та всім, хто допоміг організувати такий чудовий концерт, де присутні мали змогу хоча б на трішки відійти від сірих буднів та поринути в атмосферу музики. Усе було пречудово!