Народний дім с.Биличі Старосамбірського району Львівської області повернуто громаді.

Дата: 19.06.2019 12:16

Завдяки великим зусиллям голови Воютицької сільської ради Михайла Яремка Народний дім у селі Биличі, який знаходився у приватній власності, уже викуплено.

Пам’ятаємо, що ще донедавна Народні доми на наших теренах занепадали, в певній мірі розвалювались, не ремонтувались, у закладах не можливо було проводити масові культурні заходи, адже все було в аварійному стані. Але тепер, коли у нас створилась об’єднана громада, наш голова не став осторонь такої важливої проблеми, як занепад закладів культури, бо якщо ми віддамо на поталу культурний розвиток, у майбутньому отримаємо заплату – знищення душі народу.  За цей невеликий проміжок часу існування нашої громади голова подбав, щоб Народні доми були нашою гордістю, зараз вони у задовільному стані, перекриті, відремонтовані, поміняні вікна, двері, нарешті мешканці можуть з задоволенням відвідувати їх та активно проводити концерти, утворювати гуртки та інші культурно-масові заходи, які так важливі для сільських мешканців, адже у селах не так багато місць, де люди могли б збиратись та проводити дозвілля. Яремко М.М. подбав і про те, щоб і у селі Биличі мешканці мали Народний дім. Тепер знову Народний дім буде власністю громади. Це було мрією мешканців села, яку нашій владі вдалося здійснити,  врешті  мешканці отримають сучасний, комфортний, відремонтований заклад культури, за що жителі щиро вдячні. Зараз Народний дім у селі Биличі перекритий, замінені вікна, двері, частково зроблено ремонт приміщення. Найближчим часом ремонт завершать повністю та Народний дім буде відкрито для відвідування та проведення культурно-масових заходів села.

Маємо надію, що відновлений Народний дім стане центром культурно-громадського життя села, який буде збирати дітей, молодь, старше покоління людей, і де завжди буде лунати українське слово, українська пісня, і буде розвиватися наша українська культура!