Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Добрі справи не забуваються!

Дата: 10.06.2019 11:58
Кількість переглядів: 1981

                                                      "Праця не тільки там, де людина сіє хліб

                                                       або садить дерево.

                                                       Найбільш тонка, найбільш складна праця,

                                                       коли людина приходить до людини,

                                                       бачить у її очах, читає "поміж рядків"

                                                       її поклик про допомогу.

                                                       Ця праця є вищою мірою людського духу".

      Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашому сільському голові Яремку Михайлу Михайловичу - людині, яка відставивши безліч турбот та проблем, прийшла на підтримку в організації відпочинку, турботу та допомогу дітям із м.Золоте Луганської області, які опинилися в жорстоких реаліях війни.

     Як часто люди роблять добро та чи варто його робити? Звичайно, варто! Завдяки йому наш світ стає кращим і добрішим, наповнюється теплом і любов’ю. Добро робить людей краще. Воно вчить піклуватися про інших і не забувати, що навколо нас ще багато людей, які потребують допомоги. Буває так, що зробити добро не складно, але не всі його хочуть робити, хоча воно б принесло багато щастя й любові іншим. Допомагаючи один одному, ми робимо маленьке, але все ж добро. Допомагаючи іншим, ми допомагаємо й собі. Добро потрібно робити від щирого серця, тоді воно буде чудовим і великим. У наш час є багато людей, які не знають, що таке добро. Вони зайняті своїми справами, та їх не цікавлять чужі проблеми, але це не про нашого шановного голову, який завжди вислухає людей та старається вирішити їх проблеми і прийти на допомогу в потрібний момент. За що голові Яремку Михайлу часто висловлюють слова вдячності. Так, в п’ятницю під час чергового засідання сесії Воютицької сільської ради волонтер Ірина Пасєка передала Михайлу Яремку від адміністрації Золотівської багатопрофільної гімназії  подяку за участь у наданні благодійної допомоги дітям.

      Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть. На світі є три корони, — писала Марія Матіос, — корона Тори, корона священного служіння і корона Царства. Але над добрими людьми – корона доброго імені, яку носити найважче. Тож нехай над вами, шановний пане голово, завжди височіє четверта корона – корона ДОБРОГО ІМЕНІ.

      Добро — це найкраще, що є на Землі! Робімо все так, щоб кількість добрих людей  та добрих справ постійно зростала.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора