Тривають роботи зі спорудження нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Воютичі Самбірського району Львівської області.

Дата: 06.06.2019 11:21

Доступ до якісної первинної медичної допомоги саме в сільській місцевості – один з пріоритетів державної політики,  тому  значна увага з боку місцевого керівництва та керівництва держави  приділяється  відкриттю амбулаторій на селі.

Нагадаємо, що на території Воютицької сільської ради, а саме у с.Воютичі стрімко підходять до завершення роботи по спорудженню амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Уже велика частина будівельних робіт виконана: будівля збудована, перекрита, встановлені вікна та двері.

За допомогою сприяння сільського голови Михайла Яремка в активному веденні будівельних робіт амбулаторію відкриють уже в найближчий час. Нова сучасна амбулаторія, яка обслуговуватиме 9 населених пунктів, що входять до Воютицької ОТГ, покращить лікування пацієнтів і умови праці лікарів.