Добудова нового спортзалу при ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Ігоря Добровольського Воютицької сільської ради Самбірського району Львівської області.

Дата: 29.05.2019 10:56

Від часу створення Воютицької ОТГ зроблено чимало, наші мешканці відчули всі переваги самостійного господарювання об’єднаної громади. Голова Воютицької сільської ради Михайло Яремко показав хороший приклад  доброго господаря, адже він старається зробити все для того, щоб наша громада процвітала, щоб створювалися щоразу кращі умови для її мешканців: проживання, медичного обслуговування, дозвілля, а найголовніше, щоб відчувалася турбота за майбутнє нашої країни – дітей. Для цього сільський голова зробив уже багато: перекриті школи, відремонтовані Народні доми, влаштовані дитячі майданчики.  А ще в одній із наших шкіл, а саме у ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Ігоря Добровольського, триває будівництво сучасної спортивної зали. Сама будівля уже побудована, а зараз уже підходять до завершення внутрішні роботи. Найближчим часом наші діти уже зможуть оцінити переваги нового, просторого, сучасного та оснащеного всім необхідним спортзалу.

Слід відзначити, що за розмірами нова спортивна зала буде найбільшою у Воютицькій ОТГ. Окрім того, проектом передбачили спорудження санвузлів, роздягалень, оснащення сучасним спортінвентарем. Загалом, це велике, сучасне та просторе місце для занять спортом із великими вікнами. Світлий, теплий, затишний, чистий зал - це запорука комфортних занять фізкультурою для учнів. Ми хочемо, щоб молодь займалася спортом і сприяємо тому, щоб для цього були створені всі умови.

Щира подяка нашій владі за створення  можливості дітям займатися спортом в хороших умовах . Це турбота  про дітей не на словах, а на ділі. Новий зал - наша гордість!