Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ІВАНА ПОПІЛЯ.

Дата: 17.05.2019 09:58
Кількість переглядів: 267

Сьогодні, 17 травня 2019 року,  минають четверті роковини від дня, коли під час виконання службового обов’язку загинув наш мешканець села Воютичі, учасник АТО, військовослужбовець – Іван Попіль.

      Попіль Іван Закінчив Самбірський технікум, з 2012 року проходив строкову службу у військовій частині 3002. Він був молодшим сержантом Міністерства внутрішніх справ та у 2013 році залишився служити за контрактом, був командиром відділення другої окремої Галицької бригади. Наш герой брав участь в обороні Дебальцевого. Загинув він 17 травня 2015 року внаслідок підриву на фугасі автомобіля «УАЗ», що рухався по ґрунтовій дорозі до села Троїцьке Попаснянського району. У автомобілі військовики та волонтери розвозили гуманітарну допомогу на передову лінію. 

     За особисту мужність і героїзм , виявлені у захисті територіальної цілісності нашої України під час українсько-російської війни відзначений ордером «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

     На фасаді Воютицької сільської ради відкрито момеріальну дошку Івану Попелю, похований він на місцевому цвинтарі у с.Воютичі.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Момеріальна дошка  на будівлі сільської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора