Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Схід і захід разом!У нашу громаду завітали діти із сходу України.

Дата: 03.05.2019 14:53
Кількість переглядів: 478

На запрошення голови Воютицької сільської ради Яремка М.М. до нас приїхали діти зі сходу України. Для групи дітей підготували культурно-мистецьку програму, яка передбачає відвідування пам’ятних та історичних місць, дасть змогу дітям відпочити та набратись сил.

     Більшість дітей вперше побували на теренах заходу нашої країни. На противагу територіям, де вони проживають, вони відчули спокій, затишок та приємну атмосферу від оточуючих. Дуже важливо, щоб діти із сходу спілкувались із своїми однолітками із наших терен, подорожували, бачили один одного та перейняли наші культурні традиції та патріотизм. Дітей зустрічали разом з організаторами, головою Воютицької громади і їх ровесниками - учнями місцевої школи. Вчора, 2 травня, учні ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І.Добровольського підготували виступ для наших гостей, який відбувся у Народному домі села Воютичі.

      Їм дуже сподобалось подорожувати по нашому регіоні. З великої підтримки Михайла Яремка вони відвідали село Розлуч Турківського району, адже діти мріяли побувати в горах, чим були приємно вражені. Сьогодні, 3 травня, дітей відвезли на екскурсію в музей у селі Нагуєвичі.

     Те, що гості зі сходу із задоволенням приїхали до нас, а ще запросили нашого голову влітку до себе, свідчить про єдність нашої країни. Діти зможуть перейняти культуру і традиції нашої місцевості, щоб вони мали змогу порівняти життя тут і життя в них. Україна єдина! І на сході, і на заході ми такі ж самі. Ми віримо в одного Бога, боремось за сімейні цінності, за любов, за дружбу між народами. Діти зможуть донести до своїх ровесників, що на заході країни живуть доброзичливі і хороші люди та не варто боятись їхати сюди подорожувати. Ми завжди раді гостям!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора