Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Заміна покрівлі школи в с.Букова.

Дата: 02.05.2019 17:18
Кількість переглядів: 307

Завдячуючи голові Воютицької громади Яремку М.М., в школі села Буково Старосамбірського району Львівської області здійснили заміну старого протікаючого даху, завдяки чому навчальний заклад збережеться у доброму стані, створяться комфортні умови для перебування дітей та працівників у закладі та покращиться естетичний вигляд будівлі.

    На сьогоднішній день однією з основних проблем нашого суспільства є правильне виховання дітей та  молоді, а починається  воно зі школи та дитячого садочка. Сільська школа залишається не лише освітнім центром, а й кузнею культурного, екологічно та фізичного розвитку підростаючого покоління. Основною проблемою школи в с.Букова був  старий  трухлявий, прогнивший, почорнілий, протікаючий  дах, а це в свою чергу сприяє невідповідності температурного режиму в закладі, що негативно впливає на здоров`я дітей, забезпечення необхідного  рівня санітарно-гігієнічних вимог.

    Щорічно у школі проводились поточні ремонти, що дали змогу протримати будівлю у задовільному стані, але покрівля школи за довгі роки експлуатації повністю вичерпала свій ресурс, шифер потріскався від часу і перепаду температур, балки та дерев’яна покрівля горища перегнили, водостічні труби відсутні, дощова вода стікала по стінах будівлі. 

     Всі ці обставини спонукали до термінового проведення ремонтних робіт по заміні даху задля задоволення потреб дітей, щоб у теплі та комфорті протікало їхнє навчання  у школі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора