Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Створення безпечних умов школярам!

Дата: 23.04.2019 12:10
Кількість переглядів: 264

Школа завжди була і буде серцем громади, опорою й надією села. Саме тому реформа місцевого самоврядування, що нині триває в нашій державі, провідну й визначальну роль відводить саме відродженню якісної освіти для сільських дітей, яким піднімати рідну землю, працювати на ній.

     У планах громади багато — і гарні дороги, і центр з надання адміністративних послуг, і сучасний спортивний майданчик, і покращення медичного обслуговування населення (до слова, будівництво нової амбулаторії вже активно підходить до завершення)… Та велика увага все ж приділяється зміцненню матеріально-технічного оснащення освітніх закладів, навчанню і вихованню дітей — надії села, її завтрашній опорі.
Одним із н
айголовніших завдань є безпека дітей, які проводять велику частину часу в школі на уроках і в післяурочний час. А безпека починається з огорожі. Огородження подвір'я, спортивних майданчиків та усієї території школи - це початок створення безпечного, комфортного середовища для школярів.

     Знаходження школярів на невідгородженому подвір'ї є досить небезпечним для життя та здоров'я дітей, адже школярі безперешкодно можуть вибігти на проїжджу частину, де може статись непоправне… Для уникнення цього біля опорного закладу «Загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Ігоря Добровольського Воютицької сільської ради Самбірського району Львівської області» за сприянням голови Воютицької сільської ради Яремка Михайла розпочаті та активно проходять роботи із облаштування загорожі навколо навчального закладу. Після завершення робіт підвищиться безпека перебування дітей на свіжому повітрі під час перерв та занять фізкультури, а ще покращиться естетичний вигляд території.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора