Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

ЧИСТОТА ДОВКІЛЛЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС САМИХ.

Дата: 12.04.2019 15:21
Кількість переглядів: 338

Голова Воютицької ОТГ Яремко М.М. організував у с.Воютичі толоку, на якій відбулося прибирання узбіччя дороги.

       В наш час гостро стоїть проблема чистоти довкілля, часто люди самі не усвідомлюючи того стають основною причиною недбалого ставлення до природи та збереження її ресурсів. Проблема збереження чистоти навколишнього природного середовища і надалі залишається однією з першочергових. Саме для подолання цієї проблеми, вчора, 11 квітня, весняна толока відбулася  на території села Воютичі. До  цієї хорошої та потрібної справи долучились працівники Воютицької сільської ради, Народного дому с.Воютичі,бібліотеки, АЗПСМ с.Воютичі та працівники місцевої пожежної команди. Під час заходу впорядкували територію  вздовж доріг села Воютичі. Попри холодну погоду усі наші працівники плідно попрацювали, прибравши значну територію села.

       Михайло Яремко наголосив, що такі весняні толоки вже стали хорошою традицією у нашій громаді.  В першу чергу ми організовуємо подібні заходи, щоб зробити наше довкілля чистішим, а територію – комфортнішою для проживання. Однак, головна ідея – об’єднання громади навколо хорошої справи і спільної мети. І це справді діє. Приємно, що кожного разу долучається все більше небайдужих за благоустрій нашої громади.

       Виконавчий комітет сільської ради щиро вдячний усім учасникам толоки, які взяли участь у прибиранні придорожньої території села, й закликає долучитися до цієї ініціативи самих мешканців громади, адже саме таким чином привертається увага українського суспільства до нагальних та серйозних проблем, які не можуть бути вирішені без допомоги кожного жителя, бо є надзвичайно важливим підтримання загальної чистоти в населених пунктах, про яку потрібно дбати протягом усього року та підвищують рівень свідомості українців у даних питаннях. Загалом, проведення таких заходів, окрім покращення навколишнього середовища, дасть можливість кожному із нас зробити реальний внесок у справу збереження та відновлення довкілля у рідному краї.

     Усі поверталися з почуттям виконаного обов’язку та позитивним настроєм, адже Україна починається з кожного із нас, із розуміння проблем екологічної ситуації, свідомості, громадянської позиції, активності й жертовної праці. У кожного є можливість зробити свій внесок у розвиток громади та країни загалом. Зміни починаються з дій! А реальні зміни в Воютицькій громаді відбуваються і в подальшому будуть відбуватися лише в кращу сторону.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора