Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Ключі від позашляховиків – сільським медикам!

Дата: 31.03.2019 09:41
Кількість переглядів: 288

 

Новенький «RenaultDuster» передали сільській амбулаторії у с.Воютичі Самбірського району Львівської області.
 

    

     Медицина в Україні змінюється. Лікар - це людина, на яку ми покладаємось при потребі, яка може врятувати та що у деяких випадках є останньою надією для порятунку життя людини. Держава за останні роки звернула увагу на медичну галузь і лікарів, стала рухатись у правильному напрямку. Медична реформа продовжується.

    Держава на сьогодні старається зробити все для того, щоб медицина на селі стала доступною: ми переконані, що середня заробітня плата для сімейного лікаря на селі поступово буде зростати; заплановано будівництва нових сучасних амбулаторій (у нашій громаді воно вже розпочате та активно ведеться), а ще передбачалась купівля автомобілей позашляховиків для сімейних лікарів, щоб вони могли оперативно переїжджати з одного населеного пункту в інший.

     Зі слів голови Воютицької сільської ради Яремка М.М, 28 березня, під час Медичного форуму у Львові лікарям сільських амбулаторій передали в експлуатацію загалом 43 автомобілі Renault Duster. Один із таких позашляховиків отримала наша Воютицька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. Автомобіль Renault Duster є повнопривідним з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших куточків наших населених пунктів.Такий позашляховик дозволить сімейному лікарю дістатися до пацієнтів в будь-яких умовах для планових викликів і консультацій.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора