Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Будівництво сучасної амбулаторії - важливий крок для підвищення рівня медицини в сільській місцевості.

Дата: 01.04.2019 17:05
Кількість переглядів: 301

 У селі Воютичі Самбірського району ідуть будівельні роботи по спорудженню амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а це означає, що якісна медицина буде доступна всім мешканцям сіл Воютицької ОТГ.

      Більшість людей, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг, тому першочергове завдання – створити мережу відповідних медзакладів, щоб людям не доводилося долати десятки кілометрів до найближчої амбулаторії, а лікарі були зацікавлені працювати в селах. Побудувавши амбулаторію у центрі територіальної громади – селі Воютичі, кожна людина, незалежно від місця проживання, зможе своєчасно отримати якісну медичну допомогу.

     Амбулаторія в с.Воютичі будується завдяки проекту впровадження медичної реформи у сільській місцевості та завдяки активному сприянню і допомозі голови Воютицької ОТГ Яремка Михайла.14 лютого, керівники Самбірського району побували на будівельному майданчику в с. Воютичі, щоб оглянути стан впровадження проекту. Голови Самбірської райдержадміністрації та районної ради Микола Фрей, Віталій Кімак та його заступник побачили ведення земляних робіт, планування будівельного майданчика, влаштування фундаментів. 

     Будівництво майбутньої амбулаторії стрімко підходить до завершення. Уже найближчим часом буде здійснено перекриття будівлі. Будівництво нової амбулаторії є більш економічно вигідним, ніж ремонт старих і непридатних приміщень. Нове приміщення буде енергоефективним та оснащене відповідним обладнанням.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора