Воютицька громада

Самбірський район, Львівська область

Учні шкіл Воютицької сільської ради здійснили поїздку у м.Львів на виставку "Блокпост Пам'яті".

Дата: 15.03.2019 14:39
Кількість переглядів: 272

Відзначення Дня добровольця.

    14 березня 2019 року  за сприянням голови Воютицької громади Яремка М.М. було організовано поїздку учнів до міста Львова на відкриття пересувної виставки «Блокпост Пам’яті». Блокпост Пам'яті — пересувна виставка в Україні, головними експонатами якої є персональні речі загиблих у російсько-українській війні. Особисті речі розміщені у вітринах — ящиках від боєприпасів.  На виставці було представлено 34 вітрини, на яких зібрано понад 400 експонатів: документи та речі загиблих військовослужбовців ЗС України, підрозділів МВС та СБУ. На проведенні виставки були присутні добровольці, яких учні наших шкіл, після закінчення виставки, привітали поетичними рядками, дякуючи за проявлені ними мужність та героїзм. Учні спільно із добровольцями виконали гімн України та помолились за вічну пам’ять наших загиблих Героїв. Біля пам’ятника Т.Шевченка учні із добровольцями зробили спільне фото. Усі були щиро вдячні організаторам виставки.

     Збереження пам'яті про захисників України, які віддали своє життя у війні проти російських окупантів, а також сприяння у патріотичному вихованні молоді, переважно школярів – це головна мета виставки.

     Дана виставка відбулася із ініціативи волонтера з с.Воютичі Ірини Пасєки. Для поїздки було надано шкільний автобус та педагогічний і медичний супровід для дітей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора